Montholon1 Charming Apt Lafayette And Opera

  • 21 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Montholon1 Charming Apt Lafayette And Opera Paryż o powierzchni 21 m² cieszy się pierwszorzędną lokalizacją i zapewnia łatwy dostęp do Plac Zgody w odległości 25 min spacerem, gdzie goście mogą robić zakupy. Apartament zapewnia dostęp do lodowiska.

W obiekcie noclegowym znajduje się łazienka z suszarką do włosów i ręcznikami.

Do dyspozycji Gości w apartamencie jest pełnowymiarowa kuchnia z czajnikami elektrycznymi, lodówką i piekarnikiem.

Luwr znajduje się 2 km od 1-pokojowego apartamentu, a Ogród Luksemburski znajduje się w prawie 3 km. Obiekt noclegowy mieści się w dzielnicy 9. w Paryżu. Popularne atrakcje w pobliżu Montholon1 Charming Apt Lafayette And Opera to Muzeum Romantyzmu w około 700 m. Apartament jest usytuowany w pobliżu od stacji metra Pigalle.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Montholon1 Charming Apt Lafayette And Opera Paryż
Stunning Apartment 2Br Opera
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Stunning Apartment 2Br Opera

195 m od nieruchomości
USD 367 USD 330
za noc
Apartment For 4, Between Opera And Montmartre
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Apartment For 4, Between Opera And Montmartre

7.9
Dobry 29 opinii
195 m od nieruchomości
USD 450 USD 405
za noc
Studio Elegant Proche Grand Rex Fbg Poissonniere
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Studio Elegant Proche Grand Rex Fbg Poissonniere

7.8
Dobry 13 opinii
308 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Paryż-Orly
    22 km

    Stacje kolejowe

    Gare du Nord
    1 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Ogrzewanie
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 22:00
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencji7510909387458
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Montholon1 Charming Apt Lafayette And Opera akceptuje zwierzęta?
      Niestety Montholon1 Charming Apt Lafayette And Opera nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w Montholon1 Charming Apt Lafayette And Opera jest kuchnia?
      W Montholon1 Charming Apt Lafayette And Opera goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z czajnikami elektrycznymi, lodówką i piekarnikiem.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Paryż-Orly
    22 km

    Stacje kolejowe

    Gare du Nord
    1 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Montholon1 Charming Apt Lafayette And Opera Paryż

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij